Polishing machine «Total Tools» TP1141806, 1400 W Polishing machine «Total Tools» TP1141806, 1400 W
right
Polishing machine «Total Tools» TP1141806, 1400 W
Item number: N:246216 Upcoming Delivery Date: 14 May 2026
favorite
Product description
Power: 1400 W,
Speed: 1500-4500 rpm,
Shaft size: M 14,
Disc mounting hole: 22.2 mm,
Disc diameter: 180 mm.