Sanding machine «Total Tools» TBG15015, 150 W Sanding machine «Total Tools» TBG15015, 150 W
right
Sanding machine «Total Tools» TBG15015, 150 W
Item number: N:246215 Upcoming Delivery Date: 14 May 2026
favorite
Product description
Revolutions per minute: 2950 rpm,
Required power: 150 W,
Disc diameter: 150 mm,
Body material: aluminum,
Frame thickness: 15 mm.