Orbital sanding machine «Total Tools» TF2241108, 240 W Orbital sanding machine «Total Tools» TF2241108, 240 W
right
Orbital sanding machine «Total Tools» TF2241108, 240 W
Item number: N:246210 Upcoming Delivery Date: 14 May 2026
favorite
Product description
Voltage: 220-240V~50/60 Hz,
Input power: 240 W,
No-load speed: 14000 rpm,
Bottom base: 110 mm x 100 mm.