right
Eccentric sanding machine «Total Tools» TOPLI2001, battery-operated
Item number: N:246211 Upcoming Delivery Date: 14 May 2026
favorite
Product description
Voltage: 20 V,
Rotation frequency: 2500 rpm,
Abrasive paper diameter: 254 mm,
Eccentric distance: 5 mm.