Inverter welding machine «Total Tools» TW218016, MMA 180A IGBT Inverter welding machine «Total Tools» TW218016, MMA 180A IGBT
right
Inverter welding machine «Total Tools» TW218016, MMA 180A IGBT
Item number: N:246380 Upcoming Delivery Date: 14 May 2026
favorite
Product description
Technology: IGBT Inverter,
Input Voltage: 1 ~ 220V-240V,
Frequency: 50/60 Hz,
Output Current: 15-180 A,
Maximum Output Current: 180 A,
Duty Cycle: 180 A / 40%,
Open Circuit Voltage: 85 V,