right
Drill-Screw gun «Total Tools» TDLI200215, battery-operated
Item number: N:246287 Upcoming Delivery Date: 14 May 2026
favorite
Product description
Battery: lithium-ion, 20 V / 2 Ah,
Speed: 0-400 / 0-1500 rpm,
Torque: 45 Nm,
Holding hole: 10 mm,
Torque setting: 15 + 1,
Drilling: steel: 10 mm, wood: 20 mm,