right
Circular saw «Total Tools» TSLI1401, battery-operated
Item number: N:246014 Upcoming Delivery Date: 14 May 2026
favorite
Product description
Power: 20 V,
Speed: 3600 rpm,
Disc diameter: 140 mm,
Disc mounting hole: 20 mm,
Cutting depth 90°: 40 mm,
Cutting depth 45°: 28 mm,