Angle grinder «Total Tools» TG1101256, 950 W Angle grinder «Total Tools» TG1101256, 950 W
right
Angle grinder «Total Tools» TG1101256, 950 W
Item number: N:246009 Upcoming Delivery Date: 15 May 2026
favorite
Product description
Power: 950 W,
Idle speed: 11000 rpm,
Shaft size: M 14,
Disc mounting hole: 22.2 mm,
Disc diameter: 125 mm,